Внимание!

Обращаем ваше внимание, что выпускаемые в г. Днепр влагомеры («Вариант», «КДК», «Фермер» и другие) к Ассоциации НПП «Эльдорадо» никакого отношения не имеют.

ВІТАЄМО нашого співробітника Сосніна Костянтина

ВІТАЄМО нашого співробітника, випускника аспірантури Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» (м. Дніпро), СОСНІНА КОСТЯНТИНА ВОЛОДИМИРОВИЧА, з успішним захистом по нашій тематиці дисертації «СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРИ КЕРУВАННІ СУШІННЯМ ЗЕРНА», що з вдячністю розцінюємо як успішну співпрацю співробітників НГУ і Асоціації Науково-виробничих підприємств «Ельдорадо». Бажаємо такої ж наполегливості і подальших творчих успіхів в досягненні поставленої актуальної мети в реалізації системи автоматичного управління (САУ) сушки зерна, з використанням запропонованих моделей знань.

Колектив колег.

АКТУАЛЬНІ ЗАДАЧІ СИСТЕМ ВОЛОГОМЕТРІЇ ТА ТЕРМОМЕТРІЇ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА ІНТЕГРАЦІЇ ЇХ В асу ЕЛЕВАТОРОМ

В даній статті розглядаються актуальні задачі систем вологометрії та термометрії, виходячи із 30- літнього досвіду розробок і впроваджень Державного науково-виробничого підприємства «Ельдорадо» (ДНВП «Ельдорадо»).  ДНВП «Ельдорадо» створено згідно програми конверсії СРСР, на базі науково-технічного потенціалу ВНДПІ «Океанмаш».